MENU

« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »

Kontrasty, harmonie i debiuty na scenie Filharmonii Gorzowskiej

20.02.2018
Przed nami wyjątkowe wydarzenie muzyczne. Podczas jednego wieczoru usłyszymy „Elegię na smyczki” Marka Jasińskiego i monumentalną V Symfonię Dymitra Szostakowicza, jedno z najwybitniejszych dzieł światowej symfoniki. Całość dopełni dzieło Dawida Pajdzika, na co dzień altowiolisty w Orkiestrze Filharmonii Gorzowskiej. O tym, czego możemy spodziewać się na koncercie 23 lutego opowiada kompozytor Dawid Pajdzik. 

Lubię tutaj wracać..

30.11.2017
Jeszcze przed Świętami Filharmonia Gorzowska przygotowała dla melomanów prawdziwą gratkę. 15 grudnia wystąpi jeden z najwybitniejszych polskich wiolonczelistów Tomasz Strahl, zaś orkiestrą pokieruje wybitny polski dyrygent Czesław Grabowski.
O tym, dlaczego lubi wracać do Gorzowa oraz jakie kompozycje usłyszymy, opowiada Tomasz Strahl.

ZMIANA TERMINU KONCERTU DAGADANA & FILHARMONICY GORZOWSCY

23.11.2017
Szanowni Państwo,
 
jest nam niezwykle przykro poinformować, iż z powodu nagłej i ciężkiej choroby wokalistki zespołu Dagadana, Dany Vynnytskiej, sobotni koncert zmuszeni jesteśmy przenieść na inny termin.
Koncert odbędzie się 9 czerwca 2018 roku. Ubolewamy tym bardziej, że widzimy jak licznie chcieli Państwo przybyć na występ zespołu.
Mamy nadzieję, że na koncercie Dagadana spotkamy się z Państwem w czerwcu. Tymczasem zapraszamy na inne koncerty w Filharmonii Gorzowskiej,
zaś Pani Danie życzymy dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Zakupione przez Państwa bilety zachowują ważność do 9 czerwca 2018.
W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z kasą biletową pod nr tel. 95 739 2708 lub 95 739 2712


Oświadczenie zespołu Dagadana:
 
„Drodzy przyjaciele zespołu DAGADANA. Z powodu ciężkiej choroby i pogorszającego się stanu zdrowia Dany zmuszeni jesteśmy przełożyć termin koncertu.
Do wczoraj myśleliśmy, że istnieje szansa na polepszenie się sytuacji. Niestety Dana straciła głos i grozi jej zapalenie płuc.
Dziękując Wam za to, że postanowiliście spędzić z nami sobotni wieczór, prosimy o zrozumienie. Czekaliśmy na ten koncert bardzo długo. Miało to być premierowe wykonanie płyty Meridian 68 z orkiestrą Filharmonii Gorzowskiej.
Na ponowne spotkanie w tym gronie trzeba będzie trochę poczekać, bo do 9 czerwca 2018. Do tego czasu tęsknota za Wami będzie jeszcze większa. Data zbiegnie się z naszymi 10-tymi urodzinami. Ufamy, że będziemy świętować je w powiększonym gronie.
 
Z wyrazami smutku, ale i nadziei na czerwcowe spotkanie
 
Muzycy zespołu DAGADANA.”

 


Muzyka polska – współcześnie, ale z szacunkiem dla korzeni

22.11.2017
24 listopada kolejny koncert kameralny w wykonaniu muzyków Filharmonii Gorzowskiej. Tym razem kwartet smyczkowy im. Henryka Mikołaja Góreckiego i polska muzyka współczesna.  Na koncert zapraszają członkowie kwartetu – Maciej Grygiel (skrzypce) oraz Piotr Więcław (wiolonczela). 

Dagadana – ambasadorzy kultury słowiańskiej na świecie

21.11.2017
Uśmiechnięta, ciepła, otwarta – taka jest Daga Gregorowicz, wokalistka zespołu Dagadana. Taka jest również ich muzyka – łączy kultury, budzi emocje, inspiruje. 25 listopada zagrają wspólnie z Filharmonikami Gorzowskimi. Usłyszymy folk, elektronikę, jazz..Uśmiechnięta, ciepła, otwarta – taka jest Daga Gregorowicz, wokalistka zespołu Dagadana. Taka jest również ich muzyka – łączy kultury, budzi emocje, inspiruje. 25 listopada zagrają wspólnie z Filharmonikami Gorzowskimi. Usłyszymy folk, elektronikę, jazz..

Podaruj najbliższym piękny muzyczny prezent na Święta

21.11.2017
Myślicie o wyjątkowym prezencie świątecznym? Podarujcie bliskim kartę Filharmonii Gorzowskiej!
Dla osób, które dokonają zakupu do 21 grudnia dodatkowy prezent – bilet dla osoby towarzyszącej za 1 zł!

Kameralnie w Dzień Niepodległości

06.11.2017

11 i 12 listopada Filharmonia Gorzowska zaprasza na dwa wyjątkowe wydarzenia związane z obchodami rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 12 listopada odbędzie się Patriotyczny koncert familijny, zaś dzień wcześniej – koncert kameralny „Melodie wolności” w wykonaniu kwartetu smyczkowego Con Amabile. Rozmawiamy z Darią Krzysztoń, która w kwartecie gra na skrzypcach.

 

Klasycyzm i awangarda w kwintecie dętym

24.10.2017
Klasycyzm i awangarda w kwintecie dętym
Od harmonijnych  brzmień przypominających klasyków wiedeńskich, po muzyczne szaleństwo awangardowych brzmień – tak zapowiada się piątkowy koncert w Filharmonii Gorzowskiej. Wszystko na fagot, waltornię, obój, klarnet i flet czyli kwintet dęty. 

OBSADA RÓL SOLOWYCH - MUSICAL AKADEMIA PANA KLEKSA

17.10.2017
Decyzją realizatorów musicalu "Akademia Pana Kleksa" role solowe otrzymują...

Bądź na bieżąco z kulturą w Twoim mieście! Zapisz się do newslettera Filharmonii Gorzowskiej i zdobądź zniżkę na bilety.

29.09.2017
Tylko do 15 października trwa specjalna akcja promocyjna Filharmonii Gorzowskiej. 
« <  ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...  > »
Virtualnetia.com   projektowanie stron internetowych