SZUKAMY SZATNIARZY I BILETERÓW

Lubicie muzykę?
Chcecie pracować w instytucji muzycznej?
Filharmonia Gorzowska szuka szatniarzy i bileterów.
Aby przyjść do nas do pracy trzeba mieć skończone 16 lat, być uczniem i mieć zgodę rodziców.
Praca przede wszystkim w szatni i sprawdzanie biletów. Niby niewiele, ale za to w jakiej ekipie!

Na zgłoszenia chętnych czekamy pod adresem renata.ochwat@filharmoniagorzowska.pl

Szanowni Państwo,
w dniach 9-11 sierpnia 2021 w związku z prowadzonymi pracami technicznymi, parking podziemny, niestrzeżony, przy ul. Dziewięciu Muz 10 będzie zamknięty.
Na czas prowadzonych prac prosimy o usunięcie pojazdów.
Jednocześnie informujemy, iż z dniem  12 sierpnia 2021 na terenie parkingu obowiązywał będzie obowiązek uiszczania opłaty parkingowej.
b) Dzienny - uprawniający do parkowania  w godzinach 7:00-17:00 – 50,00 zł

Zakup abonamentów odbywa się poprzez kontakt  z Biurem Obsługi Parkingu: biuro@parking-serwis.pl, tel. 61 664 71 00.

Z opłaty za parkowanie pojazdów zwolnieni są klienci Filharmonii Gorzowskiej posiadający abonament koncertowy na dany sezon artystyczny na podstawie  wydanej do abonamentu przez Filharmonię karty parkingowej. Karta parkingowa wydana do abonamentu uprawnia do bezpłatnego parkowania pojazdu podczas koncertów/wydarzeń artystycznych organizowanych przez Filharmonię na czas 30 minut przed rozpoczęciem i 30 minut po zakończeniu koncertu/wydarzenia.

KASA FILHARMONII OTWARTA

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 1 lipca 2020 r. kasa biletowa Filharmonii będzie ponownie otwarta.
W okresie wakacyjnym czynna będzie od wtorku do czwartku od godz. 12:00 do 17:00.

W czasie wizyty w Filharmonii Gorzowskiej dla naszego wspólnego bezpieczeństwa proszę pamiętać o kilku zasadach.

Pięć twarzy wiolonczeli

Pięciu muzyków, pięć charakterów, pięć twarzy wiolonczeli – na początku marca na kameralnej scenie Filharmonii Gorzowskiej prawdziwa  gratka dla melomanów, a jednocześnie unikat – po raz pierwszy w koncercie kameralnym weźmie udział cała sekcja instrumentów – przed Państwem wiolonczeliści Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej.

Podziel się zdjęciami z Nocnego Szlaku Kulturalnego i wygraj spotkanie z Natalią Kukulską!

Nocny Szlak za nami, jednak emocje wcale nie opadły. Dziękujemy, że tej wyjątkowej nocy byliście z nami i tak licznymi grupami przybywaliście do Filharmonii. Noc okazała się niestety za krótka, by ugościć wszystkich, więc w ramach zadośćuczynienie proponujemy Wam konkurs. Prześlijcie do nas zdjęcia z Nocnego Szlaku Kulturalnego, które zrobiliście podczas nocy grozy w Filharmonii. Autor najlepszej pracy otrzyma podwójne zaproszenie na koncert Natalii Kukulskiej oraz możliwość spotkania i rozmowy z artystką po koncercie!

Nie czekajcie, ślijcie zdjęcia !!!

Nabór na szkolenia w projekcie Kultura Tędy

W dniach 4-15 maja Regionalne Centrum Animacji Kultury prowadzi rekrutację na bezpłatne szkolenia skierowane do animatorów i nauczycieli z regionu lubuskiego. Szkolenia są realizowane w ramach projektu Kultura Tędy.

Odbędą się dwa cykle trzydniowych szkoleń w maju (20-22.05.) i w czerwcu (10-12.06.). Komisja wybierze 26 osób /13 animatorów i 13 nauczycieli/.
Szkolenia mają za zadanie podnieść kompetencje zawodowe osób zajmujących się edukacją kulturową dzieci i młodzieży. Podkreślamy, że o wyborze kandydatów nie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia odbędą się w siedzibie Fundacji Salony w Zielonej Górze. RCAK oprócz materiałów szkoleniowych zapewnia wyżywienie i noclegi dla uczestników spoza Zielonej Góry. Tematy szkoleń są przedstawione w harmonogramie.

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy o wypełnienie formularza on-line.

Harmonogram, regulamin i formularz dostępne są na  stronach rcak.pl i lubuskiekultura.pl

kultura tędy

WYNIKI CASTINGU DO MUSICALU "KRÓLEWNA ŚNIEŻKA"

Na podstawie protokołu z obrad Jury Castingu do musicalu "Królewna Snieżka" podajemy listę osób wyłonionych spośród kandydatów, którzy zgłosili się do udziału w przesłuchaniach.
Realizacja   Virtualnetia.com