MENU

« <  ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15    

Płyta CD Zespołu Gregorianum

07.01.2014
W kasach biletowych Filharmonii Gorzowskiej ...

Podziękowanie za "Muzyczne raczkowanie"

16.10.2013
Szanowni Rodzice!
Przede wszystkim chcemy Wam bardzo podziękować za to, że odpowiedzieliście na nasze zaproszenie i przybyliście tak licznie na pierwsze spotkanie w ramach projektu Muzyczne Raczkowanie. Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania i okazało się, że i my – w Waszym znakomitym towarzystwie – „raczkowaliśmy” na swój sposób. Zdajemy sobie sprawę, że ten  pierwszy raz mógł nie spełnić do końca Państwa oczekiwań – było nas bardzo dużo, stąd komfort udziału w spotkaniu nie był taki, jakiego  wszyscy byśmy sobie życzyli. Teraz już wiemy więcej i ta wiedza będzie dla nas podstawą do  opracowania naszych kolejnych spotkań.

(Fil)harmonia kultur

27.09.2013
Projekt MULTIKULTI zaprasza serdecznie na wyjątkowe spotkanie z kulturą Indii. Wszystkie kolory królestwa rzeki Ganges przy pomocy pięknych zdjęć i opowieści odmaluje Katarzyna Mazurkiewicz – podróżniczka, autorka wystaw fotograficznych i książek o Himalajach. Spotkanie odbędzie się 30 września 2013 o godzinie 18.00 w Sali Kameralnej Filharmonii Gorzowskiej.
Pokazy slajdów podróżniczych organizowane w ramach cyklu Slajdowiska MULTIKULTI odbywać się będą w Sali Kameralnej Filharmonii Gorzowskiej raz w miesiącu. Przed miłośnikami opowieści o miejscach, ludziach i kulturach są jeszcze w tym roku spotkania poświęcone Azji Środkowej, dawnemu Landsbergowi i Jakucji, o których będziemy Państwa informować.
Zapraszamy globtrotterów, włóczykijów i spacerowiczów w gościnne progi Filharmonii w podróże bez biletów.

« <  ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15    
Virtualnetia.com   projektowanie stron internetowych