MENU

Przyjdź na CASTINGI - 13 i 14 września 2014

Wiele, wiele lat temu dwaj bracia Wilhelm i Jakub Grimm wymyślili i spisali historię pięknej, dobrej Śnieżki, którą dziś zna i opowiada sobie cały świat.
Wielka popularność opowieści o Królewnie Śnieżce, okrutnej Macosze, zatrutym jabłku i siedmiu krasnoludkach sprawiła, że dziś jest ona znana nie tylko z książek, ale również filmów, spektakli teatralnych i baletowych.

CEA‒Filharmonia Gorzowska postanawia dołączyć do grona miłośników tej niezwykłej historii i zaprasza do udziału we wspólnej zabawie, jaką będzie realizacja napisanego przez Jana Krutula musicalu „Królewna Śnieżka”!

Jeśli uwielbiacie śpiew, kochacie taniec i macie w sobie „kawałek” talentu, którym chcielibyście podzielić się z innymi - spróbujcie swoich sił w projekcie, jakiego w Gorzowie jeszcze nie było!

Połaczone siły najmłodszych wykonawców, doświadczonych śpiewaków i tancerzy, muzyków Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej oraz profesjonalnej ekipy realizatorskiej złożą się na wyjątkowy efekt końcowy, jakim będzie wystawienie muzycznej bajki o Królewnie Śnieżce na estradzie gorzowskiej filharmonii.

Realizatorem musicalu „Królewna Śnieżka” jest CEA‒Filharmonia Gorzowska.
Autorem musicalu „Królewna Śnieżka” oraz koncepcji artystycznej projektu jest Jan Krutul.
 
Musical „Królewna Śnieżka” to inicjatywa artystyczna i edukacyjna, której przyświeca idea BUDZENIA i ROZWIJANIA TALENTÓW.
Udziałem w projekcie chcemy zainteresować przede wszystkim młodych ludzi, którzy czują w sobie pasję wokalną i taneczną, do tej pory nie mieli okazji się nią pochwalić oraz szansy, aby ją rozwinąć i marzą o tym, by wreszcie pokazać, jak wielki talent w sobie kryją!
Zapraszamy również tych wszystkich, którzy nie są pewni do końca swoich możliwości – być może to właśnie ta chwila, by się o tym przekonać!

Do ról w naszym musicalu szukać będziemy osób pozytywnych, kreatywnych i chętnych na przygodę z muzyką oraz sceną.
W poszukiwaniach pomogą nam castingi, na których każdy z Was indywidualnie będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności.
W taki oto sposób wyłonimy nasz „dream-team”, który następnie rozpocznie cieżką pracę nad przygotowaniem muzycznej wersji „Królewny Śnieżki”.

Naszych najmłodszych artystów do ich scenicznego debiutu przygotują znakomici specjaliści w dziedzinie śpiewu i tańca.
W trakcie przygotowań do musicalu będzie również czas na pracę z zawodową orkiestrą, solistami – śpiewakami i dyrygentem. 

 

Realizacja   Virtualnetia.com