MENU

Zapraszamy na koncert familijny z nagrodami

W najbliższą niedzielę, 25 kwietnia, zapraszamy na wyjątkowy koncert familijny. Choć odbędzie się online, zakłada interakcję z publicznością oraz konkurs, w którym do wygrania jest aż 10 podwójnych zaproszeń na wybrany koncert familijny w przyszłym sezonie artystycznym.
 
„Bajkowe zgadywanki”  to projekt muzyczny przygotowany dla całych rodzin przez trio Michała Wróblewskiego, Dorotę Wróblewską oraz Filharmonię Gorzowską. Muzycy zaprezentują spontaniczne jazzowe brzmienia i zagrają wiele motywów muzycznych z ulubionych bajek w ciekawych aranżacjach. Widowisko poprowadzi Dorota Wróblewska. Choć odbędzie się ono online, zakłada jednak sporą interakcję z publicznością. Koncertowi towarzyszyć będzie konkurs, w którym do wygrania będą podwójne zaproszenia na wybrany koncert familijny w nadchodzącym sezonie artystycznym 2021/2022.
 
Wystarczy uważnie wysłuchać niedzielnego koncertu familijnego "Bajkowe zgadywanki" i w ciągu godziny od jego zakończenia przesłać do Filharmonii Gorzowskiej maila z odpowiedzią - melodie z jakich bajek rozpoznaliście podczas koncertu?  Nagrodzonych zostanie 10 osób, które odpowiedzą najszybciej oraz wskażą najwięcej tytułów. Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkurs@filharmoniagorzowska.pl.
 
Transmisja koncertu familijnego „Bajowe zgadywanki” rozpocznie się o godzinie 12.00 w niedzielę 25 kwietnia i dostępna będzie nieodpłatnie na kanale YouTube Filharmonii Gorzowskiej oraz na naszym profilu na Facebooku.


REGULAMIN KONKURSU
Realizacja   Virtualnetia.com