MENU

wtorek 12 grudnia 2017
09:00
AKADEMIA MUZYKI
AKADEMIA MUZYKI
MUZYCZNA MAPA EUROPY
kup bilet
MUZYCZNA MAPA EUROPY: ZA GŁOSEM ITALII
11-14 grudnia 2017 / 9:00, 10:00, 11:00
sala kameralna
 
W grudniu, na przekór zimowym chłodom, przyjdzie czas na wycieczkę do ciepłych i słonecznych Włoch. Italia, kolebka kultury śródziemnomorskiej, pokaże nam swoje muzyczne, śpiewne oblicze. Śpiewne dosłownie, bo poznamy tradycję bel canto, czyli pięknego śpiewu, który od wieków zachwyca nie tylko bywalców teatrów operowych. Jednym z przystanków podczas tej podróży będzie również Neapol, z którego okolic wychodzi się wiele słynnych, pięknych pieśni, jak choćby O sole mio czy Santa Lucia – skomponowanych do tekstów w języku neapolitańskim;  przy okazji sprawdzimy, czy prawdą jest, że śpiewać każdy może. 


***

AKADEMIA MUZYKI – MUZYCZNA MAPA EUROPY
W sezonie 2017/2018, podczas audycji muzycznych z cyklu Akademia Muzyki, Filharmonia Gorzowska zabierze młodych słuchaczy w muzyczną podróż po Europie. Audycje poprowadzi altowiolistka Filharmonii Gorzowskiej – Anna Rutkiewicz, która – wspólnie z muzykami orkiestry – nie tylko zaprosi na bliskie spotkania z klasyką, ale również odkrywać będzie nowe, ciekawe brzmienia, a słynnych kompozytorów pokaże w nieco innym świetle, niż zwykło się to robić zazwyczaj. Będzie też okazja, by muzycznym szklakiem dotrzeć do krajów, których muzyka wciąż jeszcze jest mało znana.

 
Zasady uczestnictwa w audycjach z cyklu Akademii Muzyki określa osobny Regulamin. 

Pliki do pobrania:
Regulamin uczestnictwa w działaniach edukacyjnych w sezonie 2017/2018
Deklaracja uczestnictwa


BILETY:
7zł / dziecko
opiekunowie – wstęp wolny

REZERWACJE I ZAPISY: 
Renata Ochwat
T: 95 73 92 748

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Realizacja   Virtualnetia.com