MENU

czwartek 9 listopada 2017
11:00
AKADEMIA MUZYKI
AKADEMIA MUZYKI
MUZYCZNA MAPA EUROPY
kup bilet
MUZYCZNA MAPA EUROPY: NUTY SPOD STRZECHY
6-9 listopada 2017 / 9:00, 10:00, 11:00
sala kameralna
 
Podczas drugiej podróży, w myśl powiedzenia „cudze chwalicie, swego nie znacie”, zwiedzimy nasze rodzinne strony, wędrując szlakiem polskiej melodii ludowej. Wraz z muzykami będziemy badać folkowe tropy, zaglądać pod strzechy i wsłuchiwać się w niezwykle barwne, tradycyjne brzmienia – między innymi za sprawą oryginalnych instrumentów ludowych. Krótko mówiąc – odkryjemy przed uczestnikami Akademii Muzyki nieznane lub mniej znane ludowe oblicze muzyki polskiej. 


***

AKADEMIA MUZYKI – MUZYCZNA MAPA EUROPY
W sezonie 2017/2018, podczas audycji muzycznych z cyklu Akademia Muzyki, Filharmonia Gorzowska zabierze młodych słuchaczy w muzyczną podróż po Europie. Audycje poprowadzi altowiolistka Filharmonii Gorzowskiej – Anna Rutkiewicz, która – wspólnie z muzykami orkiestry – nie tylko zaprosi na bliskie spotkania z klasyką, ale również odkrywać będzie nowe, ciekawe brzmienia, a słynnych kompozytorów pokaże w nieco innym świetle, niż zwykło się to robić zazwyczaj. Będzie też okazja, by muzycznym szklakiem dotrzeć do krajów, których muzyka wciąż jeszcze jest mało znana.

 
Zasady uczestnictwa w audycjach z cyklu Akademii Muzyki określa osobny Regulamin. 
 
Pliki do pobrania:
Regulamin uczestnictwa w działaniach edukacyjnych w sezonie 2017/2018
Deklaracja uczestnictwa


BILETY:
7zł / dziecko
opiekunowie – wstęp wolny

REZERWACJE I ZAPISY: 
Renata Ochwat
T: 95 73 92 748

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Realizacja   Virtualnetia.com