MENU

niedziela 18 marca 2018
12:00
BAJKI I DOBRANOCKI
BAJKI I DOBRANOCKI
KONCERT FAMILIJNY
kup bilet
"Gdzieś w każdym z nas jest dziecka ślad” –  śpiewał przed laty Kuba Badach. I z tą myślą zapraszamy na koncert nie tylko najmłodszych, ale również tych nieco starszych i –  obowiązkowo –  rodziców! Dla dzieci będzie to niezwykła wyprawa w świat bajek, a dla nieco starszej publiczności – muzyczna podróż z sentymentem w plecaku. W programie znajdą się najbardziej znane melodie z czołówek bajek, kreskówek oraz cyklicznych programów dla dzieci. Duża część z nich to znane i lubiane przez najmłodszych Dobranocki. Będzie chwila, by przypomnieć sobie najbardziej kultowe bajki – oglądane do dziś, ale wymyślone i stworzone już wiele, wiele lat temu, jak choćby Zaczarowany ołówek, Reksio, Pszczółka Maja, Miś Uszatek, Miś Colargol, Porwanie Baltazara Gąbki czy Muppety; będzie również czas na bardziej współczesnych ulubieńców – Gumisie, Smerfy, listonosza Pata, noddy’ego czy budowniczego Boba. W świat ulubionych bohaterów z telewizyjnego ekranu, za pomocą muzyki, przeniosą nas znakomici artyści – zaśpiewa aktorka Anna Dereszowska, a zagrają: Anna Wandtke-Wypych, Urszula Borkowska, Grzegorz Bożewicz, Marcin Świderski  i szef całego przedsięwzięcia, Sebastian Wypych.

WYKONAWCY:
Anna Dereszowska
/ śpiew, prowadzenie koncertu

The New Art Ensemble:
Anna Wandtke-Wypych / skrzypce
Urszula Borkowska / fortepian, aranżacje
Grzegorz Bożewicz / akordeon
Marcin Świderski / saksofony, klarnet oraz inne instrumenty dęte
Sebastian Wypych / kontrabas, kierownictwo artystyczne

W programie koncertu piosenki i tematy z takich bajek jak: Porwanie Baltazara Gąbki, Smerfy, Listonosz Pat, Zaczarowany ołówek, Noddy, Miś Colargol, Rumcajs, Pszczółka Maja, Wilk i Zając, Miś Uszatek, Koziołek Matołek, Gumisie, Reksio, Bob Budowniczy, Muppet Show i wielu innych. 

BILETY:
10 zł / bilet ulgowy dla dziecka (do 16 lat)
15,00 zł / bilet normalny dla opiekuna
20,00 zł / bilet normalny indywidualny
55,00 zł / bilet rodzinny (dla sześciu osób, w tym maksymalnie dwóch dorosłych – dostępny tylko w kasach biletowych)

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

 
Realizacja   Virtualnetia.com