MENU

piątek 19 stycznia 2018
19:00
PEWNEGO RAZU NA DZIKIM ZACHODZIE
PEWNEGO RAZU NA DZIKIM ZACHODZIE
KONCERT MUZYKI FILMOWEJ
kup bilet
Muzyka filmowa na żywo to gratka zarówno dla melomanów, jak i fanów X Muzy, jej wykonanie łączy bowiem pełnię brzmienia orkiestry symfonicznej z przyjemnością obcowania z muzyką znaną z wielkiego ekranu lub płytowych soundtracków. Tym razem zapraszamy na spotkanie z Muzyką z westernów, które będzie okazją do przypomnienia sobie najbardziej znanych i rozpoznawalnych tematów z kultowych filmów o Dzikim Zachodzie, autorstwa takich kompozytorów jak: Elmer Bernstein, Dimitri Tiomkin, Jerome Moross, Jay Livingston, Ennio Morricone czy Burt Bacharach. W programie koncertu m.in. suita z Siedmiu wspaniałych oraz tematy i motywy muzyczne z Rio Bravo, Bonanzy, Pewnego razu na Dzikim Zachodzie oraz W samo południe. Autorem znakomicie brzmiących i cenionych aranżacji na orkiestrę symfoniczną jest Jan Walczyński.

WYKONAWCY:
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Jan Walczyński / dyrygent

PROGRAM:
ENNIO MORRICONE
Dobry, zły, brzydki
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie


DIMITRI TIOMKIN
Rio Bravo (trzy tematy)
W samo południe
Alamo


BURT BACHARACH
Butch Cassidy and the Sundance Kid

JEROME MOROSS
The Big Country

JAY LIVINGSTONE
Bonanza

ELMER BERNSTEIN
Siedmiu wspaniałych

BILETY:
45,00 zł / normalny
37,00 zł / ulgowy
30,00 zł / balkon


Filharmonia ostrożnie, wciąga

”FILHARMONIA uczestniczy w programie „filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!” organizowanym przez Instytut Muzyki i Tańca ze środków MKiDN”.

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Realizacja   Virtualnetia.com