MENU

czwartek 3 sierpnia 2017
00:00
przystanek woodstock
PRZYSTANEK WOODSTOCK
kup bilet
Prawdziwa gratka dla melomanów na tegorocznym Przystanku Woodstock! Ponad sześćdziesięciu muzyków Filharmonii Gorzowskiej zagra 3 sierpnia  na Dużej Scenie u boku znanego już woodstockowej publiczności zespołu The Dead Daisies!  Będzie to specjalny koncert, w którym przewijać się będą standardy rock’n’rolla i kamienie milowe, które wszyscy znamy i które możemy wspólnie zaśpiewać. The Dead Daisies to zespół złożony z najlepszych rockmanów na świecie: John Corabi (Mötley Crüe, The Scream), Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whitesnake), Brian Tichy (Ozzy Osbourne, Foreigner) and David Lowy (Red Phoenix, Mink). Niedawno do składu dołączył Doug Aldrich (Whitesnake, Dio), który zajął pozycję czołowego gitarzysty. Koncert odbędzie się o północy.
 
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej już dwukrotnie wystąpiła podczas festiwalu PRZYSTANEK WOODSTOCK –  w sierpniu 2012 na scenie Akademii Sztuk Przepięknych, a w 2014 r. – na Dużej Scenie Festiwalu, towarzysząc skrzypkowi Michałowi Jelonkowi.
O tym jak bardzo występ gorzowskich muzyków przypadł do gustu woodstockowej publiczności świadczy choćby fakt, iż to sami artyści z Dead Daisies zaproponowali współpracę i wspólny występ podczas tegorocznego festiwalu.


-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów. 
 
Realizacja   Virtualnetia.com