MENU

sobota 10 czerwca 2017
20:00
NOCNY SZLAK KULTURALNY
Nocny Szlak Kulturalny w Filharmonii
tylko dla ludzi o mocnych nerwach
kup bilet
Nocny Szlak Kulturalny w Filharmonii – tylko dla ludzi o mocnych nerwach
Ciemna Strona Filharmonii to hasło przewodnie tegorocznego Nocnego Szlaku Kulturalnego w Filharmonii Gorzowskiej. 10 czerwca zapraszamy do odwiedzenia niedostępnych na co dzień miejsc instytucji, ale w niecodziennych okolicznościach, bo przypominających raczej zamek strachów, niż nudne zwiedzanie muzeum.

Ciemna Strona Filharmonii to wyjątkowe i zaskakujące miejsce na mapie Nocnego Szlaku Kulturalnego. Przed naszymi Gośćmi odkryjemy najmroczniejsze zakamarki Filharmonii, zabierzemy ich w miejsca owiane grozą i tajemnicą. Tej nocy może wydarzyć się dosłownie wszystko! Spotkanie z duchami, zjawami i marami, które wraz z nastaniem mroku przejmują panowanie nad tą instytucją – to tylko niektóre z niespodzianek, jakie czekają na odwiedzających. To propozycja dla tych, którzy lubią się bać!
Z uwagi na rodzaj atrakcji minimalny wiek zwiedzających to 10 lat, jednak i młodsze dzieci znajdą coś dla siebie. Spragnionym silnych wrażeń rodzicom, którzy zdecydują się na zwiedzanie rodem z dreszczowca proponujemy opiekę nad dziećmi w specjalnie przygotowanej strefie zabaw.
Czas oczekiwania na zwiedzanie umilą muzycy Filharmonii Gorzowskiej, którzy zagrają w patio. Muzyki na żywo będzie można posłuchać od godz. 20.00 do 24.00.


-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Realizacja   Virtualnetia.com