MENU

piątek 5 maja 2017
19:00
FAIR PLAY QUARTET / JACKSON ON STRINGS
MAJÓWKA Z FILHARMONIĄ
kup bilet
Szanowni Państwo, 
z uwagi na zmienne warunki pogodowe koncert FAIR PLAY QUARTET / JACKSON ON STRINGS odbędzie sie w sali koncertowej CEA-Filharmonii Gorzowskiej. Koncert jest niebiletowany. Po odbiór darmowych kart wstępu zapraszamy tuż przed koncertem.


Wzorem ubiegłego roku nasza MUZYCZNA MAJÓWKA rozpocznie się częścią konkursową, na którą zapraszamy godzinę przed koncertem, czyli o 19:00. Konkurs dotyczyć będzie wiedzy na temat Festiwalu Muzyki Współczesnej im. Wojciecha Kilara, organizowanego przez Filharmonię Gorzowską od 2013 roku. Do wygrania – karnety na cały Festiwal i bilety na wybrane festiwalowe wydarzenia, warto zatem być z nami zanim rozpocznie się koncert. Muzycznie część konkursową umili Państwu pianista Przemysław Kojtych. Całość poprowadzi Katarzyna Chorążyczewska.

Fair Play Quartet:
Paulina Mastyło-Fałkiewicz / skrzypce
Justyna Milkiewicz / skrzypce
Agnieszka Zagroba-Klahs / altówka
Jan Stokłosa / wiolonczela, aranżacje
Majówka z Filharmonią swoją pierwszą odsłonę miała w ubiegłym sezonie i od razu spotkała się z wyjątkowo sympatycznym przyjęciem publiczności. Chętnie pozostaniemy zatem w konwencji plenerowego, wieczornego koncertu, rozrywkowego repertuaru oraz piknikowej atmosfery i na koncertową majówkę zaprosimy Państwa na plac Sztuk. Na naszej piknikowej scenie pojawi się jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich kwartetów smyczkowych – Fair Play Quartet, działający na pograniczu muzyki rozrywkowej i klasycznej, specjalizujący się w wykonywaniu muzyki pop. Artyści koncertują na całym świecie, m.in. w Niemczech, Chinach, Słowenii, Katarze czy Litwie. Współpracowali m.in. z Haliną Mlynkovą, Januszem Radkiem, Mariką, Gabą Kulką, Kari Amirian, Grażyną Łobaszewską, Ewą Błaszczyk, Robertem Janowskim czy światowej sławy duetem dj’skim Catz ’N Dogz. Na stałe współpracują z TVP (Jaka to melodia?, Przebojowa noc, Złota sobota), a także Julią Marcell, Jerzem Igorem oraz warszawskimi teatrami – Studio Buffo i Rampa. Na naszej Majówce Fair Play Quartet wystąpi ze swoim najnowszym projektem koncertowym Jackson on strings. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z przebojami króla popu i artysty wszech czasów – Michaela Jacksona, a także innych znanych gwiazd światowej muzyki pop. Wszystko to do posłuchania pod gołym niebem w wyjątkowych aranżacjach na kwartet smyczkowy.

REGULAMIN KONKURSU

STAL GORZÓW   760-lecie Gorzowa Wielkopolskiego

WSTĘP WOLNY

-------------------------------------

Dyrekcja Filharmonii zastrzega sobie możliwość zmiany terminu, godziny i miejsca koncertu, wykonawców, programów oraz cen biletów.

Realizacja   Virtualnetia.com