MENU

piątek 21 września 2018
09:00
FORUM "GORZOWSKI ARCHIPELAG ROZWOJU"
kup bilet
21 września w Filharmonii Gorzowskiej odbędzie się forum „Gorzowski Archipelag Rozwoju”, poświęcone kierunkom i możliwościom rozwojowym Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego. W jednym miejscu, w jednej sprawie, spotkają się zainteresowani: władze, przedsiębiorcy, mieszkańcy, działacze społeczni, jak i eksperci z całej Polski.
 
 
 
Wydarzenie będzie częścią cyklu konferencji Open Eyes Economy On Tour.
 
Tematem przewodnim gorzowskiego forum, na bazie którego będzie toczyła się dyskusja o potencjale, kierunkach rozwoju oraz możliwościach integracyjnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego, będzie koncepcja Wysp i Archipelagów – jeden z nurtów tematycznych Open Eyes Economy.  
 
Do udziału w Forum zapraszamy osoby prowadzące działalność gospodarczą, zarządzających przedsiębiorstwami prywatnymi i podmiotami publicznymi, naukowców, osoby odpowiedzialne za politykę gospodarczą na szczeblu lokalnym i regionalnym, władze samorządowe, posłów, senatorów, przedstawicieli agencji rządowych i ministerstw, dziennikarzy lokalnych redakcji i ogólnokrajowych mediów oraz wszystkich, którym bliskie jest dobro Gorzowa i idea MOF GW.

WYDARZENIE ZEWNĘTRZNE. DARMOWEJ REJESTRACJI MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ.

Realizacja   Virtualnetia.com