MENU

niedziela 9 września 2018
18:00
STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO
STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO
kup bilet
Szanowni Państwo
W prawdziwą przykrością informujemy, iż z powodu choroby wokalisty i gitarzysty Starego Dobrego Małżeństwa, p. Krzysztofa Myszkowskiego, odwołana została cała wiosenna trasa koncertowa zespołu.

Zaplanowany na 21 kwietnia w Filharmonii Gorzowskiej koncert zostanie przesunięty i odbędzie się 9 września 2018.

Wszystkie zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność. Istnieje również możliwość zwrotu biletu, w zależności od miejsca zakupu – w kasie Filharmonii Gorzowskiej lub poprzez portal kupbilecik.pl.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać w kasie Filharmonii Gorzowskiej.
_________________________________________________________________________________________________________________

„Oto MEMORABILIA! Dwupłytowy album absolutnie niecodzienny. NOWOŚĆ, rzecz wyjątkowa, gratka, bo oto Lider Starego Dobrego Małżeństwa Krzysztof Myszkowski zerknął w przeszłość. W te odległe początki swojej drogi twórczej, w którą dopiero wyruszał, a towarzyszyło onegdaj mu sporadycznie, dłużej, czy krócej sporo osób, które także obwąchiwały swoją intuicją niejasną przyszłość i wyszukiwały swego miejsca w danej nam czasoprzestrzeni i sensu wszelakich rozgrywek w niej zachodzących.
Czy wywołać postarzałe i częściowo zapomniane duchy przeszłości? Indywidua niegdyś świetliste przywrócić do życia? Tak? Aby uczyniły raban i ponownie, oszukane nieco wspomnieniową podnietą, niczym obietnicą powrotu do raju (?) młodości, nabrały z nagła
w przepalone życiem płuca ożywczego powietrza nadziei, dawnej, przyjacielskiej aury, a wydarte grdyki by nadęły się do głosu, zaś uśpione na pozór dusze znów udały motylą zwiewność i lekkość euforycznego muzycznego lotu z jego bezwiedną niefrasobliwością, naturalnością i o zgrozo ulotnym (jeszcze?) wdziękiem… w minionych kolorach przeszłości.”

STARE DOBRE MAŁŻENSTWO

BILETY W CENIE: 60,00 zł; 65,00 zł; 75,00 zł
Realizacja   Virtualnetia.com