Dlaczego warto być na widowni?
-
Magia spotyka nowoczesność – To nie jest zwykła opera. To film, animacja, wideo‑art i hologramy połączone ze śpiewaną partią głosu przez Agatę Zubel, która kreuje wiele postaci: Alicję, Królowe, Białego i Czerwonego Króla, Magiczne Kwiaty i inne.
-
Spektakl pełen zaskoczeń – raz łagodnie, innym razem dynamicznie; czasem śmiesznie, czasem groźnie, a czasem bardzo dziwnie – właściwie tak, jak w Krainie Czarów powinno być.
-
Doświadczenie wielowymiarowe – wchodzisz do świata, w którym obrazy i dźwięk współgrają. Hologramowe kształty, kolory, wideo‑efekty, animacje – wszędzie czai się coś niezwykłego.
-
Dla młodszych i starszych marzycieli – Spektakl rekomendowany od 7. roku życia. Świetna okazja, by całe rodziny mogły razem odkrywać, co to znaczy przekroczyć granicę między światem realnym a fantastycznym.
Nie przegap okazji, żeby zanurzyć się w opowieści, która przekracza granice rzeczywistości.
Uśmiech bez kota to wydarzenie, które zaczaruje zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Zarezerwuj miejsce już dziś: TUTAJ